Grup Hepsi Fan CLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan CLub

..:: Hepsi Hayranlarinin Buluşma Noktasi::..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum

+7
YoshY-K
eren_ae
yasemin_fy
Ask Sakizim
XxXCandyXxX
numberone07
emo'cu
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
eda
Üye
Üye
eda

slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 20 2008, 09:05

efettt bende katılıorum :k
eren_ae
Hepsici Üye
Hepsici Üye
eren_ae

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 21 2008, 19:49

bi şey söyleye bilirmiyim şey acaba elif abla hepsi grbuna söyledinizmi çok merak ettim
yasemin_fy
Hepsici Üye
Hepsici Üye
yasemin_fy

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 21 2008, 21:09

ayça yazmış yha

bu arada uzattığımız için özr Yuvarlak Gözler
eren_ae
Hepsici Üye
Hepsici Üye
eren_ae

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 24 2008, 22:50

söyledinmi elif abla çok merak ettim
birthday88
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 08 2008, 10:17

emo'cu demiş ki:
merhaba arkadaşlar hepsi 1 in yardımcı oyuncusuyum adım elif sitenizi çok beyendim sette anlatıcam ewt 17 yaşındayım burdaki herşeyi canım ablalarım eren yasemin cemre ve gülçin ablalarıma anlatıcam en iyi anlaştıklarım cemre ve gülçin ama hepsi çok güzel ve cok iyiler tekrar selam !
Bu yardımcı oyuncu ne oluyor?Bende hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusu olmak istiyorum.Best model ajans a gidip başvuru formumu dolduracağım.Sonra beni diziye ne zaman çağıracak?
birthday88
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 08 2008, 19:11

emo'cu demiş ki:
h.b. eylemciğim güzel bir site olmuş dünden burdaydık bugün çekimlerim yoktu yani okul çekimleri yoktu msj attım yasemin ablaya cok güzel bir site olmuş dedim cok sevindi size slmları war
Yasemin abla nın cep telefonu numarasını verir misin?Beni tanıyor.Ben onun bjk cola turka arena daki konserine gittim.Ben onunla konuşacağım.
birthday88
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 08 2008, 19:16

emo'cu demiş ki:
onların girebileceğini sanmıyorum edacığım gerçekten çok yoğunlar numberone07 doruu bende kendimi şaslı hissediorum gercekten teşekküt ettim
tabi benim daha fazla zamanım oluyo çünkü 2, 3 sahnede yer alıyorum
Adın neydi?Ben de yardımcı oyuncu olmak istiyorum.Ben best model ajans a gidip başvuru formumu dolduracağım.Bir de resmimi bırakacağım.Sonra beni ne zman dizi çekimine çağıracaklar?Örneğin pazartesi günü başvuru formumu dolduracağım.
gülçin_çılgını
Üye
Üye
gülçin_çılgını

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 16 2008, 23:07

slm bende seda hakikatten çok şanslısın keşke o şans ben dede olsa off offf
emo'cu
Yeni Üye
Yeni Üye
emo'cu

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 09 2008, 12:47

cok tesk.ler arkadaşlar ama bu o kadar zor bişey değilki eğer ist. oturuosanız cok kolay bi kaç ajansa başvuru yapıcaksınız sonra alıolar ztn sizde hepsi 1 setinde yardımcı oyuncu olarak bulunabilirsiniz.. :=)

slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Hepsi bir