Grup Hepsi Fan CLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan CLub

..:: Hepsi Hayranlarinin Buluşma Noktasi::..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum

+7
YoshY-K
eren_ae
yasemin_fy
Ask Sakizim
XxXCandyXxX
numberone07
emo'cu
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
emo'cu
Yeni Üye
Yeni Üye
emo'cu

slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Empty
MesajKonu: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimePaz Şub. 10 2008, 16:45

merhaba arkadaşlar hepsi 1 in yardımcı oyuncusuyum adım elif sitenizi çok beyendim sette anlatıcam ewt 17 yaşındayım burdaki herşeyi canım ablalarım eren yasemin cemre ve gülçin ablalarıma anlatıcam en iyi anlaştıklarım cemre ve gülçin ama hepsi çok güzel ve cok iyiler tekrar selam !
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimePaz Şub. 10 2008, 18:57

yeminet Gülümseme gülme vallamı diyon kızlar koşun hepsi bizim sitemize girebilirrrrrr
numberone07
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimePaz Şub. 10 2008, 19:16

ne kadar sanslısın yaa...
emo'cu
Yeni Üye
Yeni Üye
emo'cu

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimePaz Şub. 10 2008, 19:42

onların girebileceğini sanmıyorum edacığım gerçekten çok yoğunlar numberone07 doruu bende kendimi şaslı hissediorum gercekten teşekküt ettim
tabi benim daha fazla zamanım oluyo çünkü 2, 3 sahnede yer alıyorum
XxXCandyXxX
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimePaz Şub. 10 2008, 20:08

Vay Hosgeldin kanka ama sen habire Sette yaseminlesin =) neyse Bu arada bende Dizide yardımcı oyuncuyum giriceklerinipek zannetmiyorum cok yogun tempoylaa calısıyorlar!!
numberone07
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimePaz Şub. 10 2008, 20:12

şey dizide oynadıgın karekterin ismi neydi gülme
XxXCandyXxX
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimePaz Şub. 10 2008, 20:16

Bizim karekterimiz yok guzelm ilerde inş sadece sınıfta koridorda falan takılıyoruz
emo'cu
Yeni Üye
Yeni Üye
emo'cu

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimePaz Şub. 10 2008, 20:26

off merve girdin yıktın ortalığı gene biliosun yasemin ablayı burda konusturma beni şimdi )
numberone07
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimePaz Şub. 10 2008, 20:43

hmm ama yinde şanslısın cunku onları her zaman görebiliyorsun
Ask Sakizim
Administrator
Administrator
Ask Sakizim

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimePtsi Şub. 11 2008, 18:18

hosgeldin
ben eylem
emo'cu
Yeni Üye
Yeni Üye
emo'cu

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimePtsi Şub. 11 2008, 18:51

h.b. eylemciğim güzel bir site olmuş dünden burdaydık bugün çekimlerim yoktu yani okul çekimleri yoktu msj attım yasemin ablaya cok güzel bir site olmuş dedim cok sevindi size slmları war
yasemin_fy
Hepsici Üye
Hepsici Üye
yasemin_fy

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimeSalı Şub. 12 2008, 15:12

sen ciddimisin eğer ciddiysen yaseminime:yasemin abla senin için ölüp biten seni sahip olduğu herşeyden çoook seven bir hayranın var.sana ölüp bitiyor dermisin?vede kıbrıs konserinde önlerde kırmızı kabanlı 11-12 yaşlarında saçı açık bir kızı görmüşmü sor he bide zayıf uzun boylu tamammı sakın onu çoook sevdiğimi söylemeyi unutma benim adım figen ona söylersin o benim herşeyim
eren_ae
Hepsici Üye
Hepsici Üye
eren_ae

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimeSalı Şub. 12 2008, 15:26

siz gerçektende hepsi grubunun yardımcı oyuncusu musunuz öyleyseniz lütfen erenime siz ayça adlı bi hayranınız olduğunu söylermisiniz ben onun hiç haytımdan bile vazgeçerim o benim meleğim bende kıbrıs konserine gelmiştim erene siyah montlu uzun saçlı saçı açık uzun boylu az kilolu 10 11 yaşlarında önlerde elektrik gittiği zaman biz üç kişiydik vede yanımızda çekim yapan babalarımız vardı
emo'cu
Yeni Üye
Yeni Üye
emo'cu

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimeSalı Şub. 12 2008, 22:06

tmm kızlar merak etmeyin hepsini söyleyeceğim biz hepsi grubunun değil hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyuz ok =)
YoshY-K
Administrator
Administrator
YoshY-K

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimeSalı Şub. 12 2008, 23:21

Hosgeldiniz sekerler....

Ayrica cok sevindim Kizlarin sitemizi begenmesine...
EREN_STYLE
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimeÇarş. Şub. 13 2008, 12:59

madem yardimci oyuncusunuz setden resimleri görelim =)=)

beklicem resimleri
eren_ae
Hepsici Üye
Hepsici Üye
eren_ae

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimeÇarş. Şub. 13 2008, 16:35

çok sağol merve abla lütfen söyle ben erenimin en ama en büyük hayranıyım konserlerini gittim beni gördümü diye çok merak ediyorum lütfen sorarmısın
eren_ae
Hepsici Üye
Hepsici Üye
eren_ae

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimeÇarş. Şub. 13 2008, 16:35

sağol cnm siteniz süper o yüzden geldim zaten
yasemin_fy
Hepsici Üye
Hepsici Üye
yasemin_fy

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimeÇarş. Şub. 13 2008, 17:56

:)ok
emo'cu
Yeni Üye
Yeni Üye
emo'cu

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimeÇarş. Şub. 13 2008, 21:58

EREN_STYLE cnm prodiksyon izin wermiyor ayrıca benim pc dede resim yok format attım tmm
kızlar söyledim kıbrıs konseri için cok kalabalıktı dediler tam hatırlayamıyorlarmıs ama sizlere cok slmları war cok öpüyorlar sizi ok=)
Ask Sakizim
Administrator
Administrator
Ask Sakizim

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimePerş. Şub. 14 2008, 13:12

oyle olsun bakalim

ama ben sahsen boyle seylere inanmam ama neyse
XxXCandyXxX
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimePerş. Şub. 14 2008, 22:51

İnanmak zorunda degilsiniz bizde ayrıca sizi inandırmak zorunda degiliz inanın diye zorlama yapmıyoruz ama boyle seylerin içinde bulunmadıgınız için anlıyamassınız yapımcı yı prodiksyon ve bizim basımızda olan ekipman basını izin verilmiyor fotoraf cekılmelerine dısardan sete ziyarete gelenleri bile zarzor arkadasımız diye yutturup bir 10 dk görüyolar fotoraf cekenler sanslı ama bizim ekipman bası izin vermiyor anlayısınız için tessekkurler..=)
yasemin_fy
Hepsici Üye
Hepsici Üye
yasemin_fy

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimeCuma Şub. 15 2008, 19:55

ne!! inanmıyorum.çok tşk cnm çooook saol ya yasemin benim için birşey derse dünyalar benim olur zaten ah bide onla konuşsam
Ask Sakizim
Administrator
Administrator
Ask Sakizim

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimePtsi Şub. 18 2008, 15:49

tmm uzatmayalim
oyuncuysaniz ne mutlu size
EREN_STYLE
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum   slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum Icon_minitimeSalı Şub. 19 2008, 20:24

Ask Sakizim demiş ki:
tmm uzatmayalim
oyuncuysaniz ne mutlu size

Haha gülme Aynen EyLeme KatiLiyorum

slm arkadaşlar hepsi 1 dizisinin yardımcı oyuncusuyum
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Hepsi bir